Enstitümüz International Association of Logotherapy and Existential Analysis at the Viktor Frankl Institute Vienna tarafından Logoterapi ve Varoluşçu Analiz Eğitimi vermeye, Logoterapi ve Varoluşçu Analiz Terapi uygulamasına, Logoterapi ve Varoluşçu Analiz tanıtımına akredite edilmiştir. (www.viktorfrankl.org)

Logoterapi Enstitüsü Türkiye

Eğer İzmir ve çevresinde yaşamıyorsanız ve yüz yüze görüşme şansımız yok ise Online Logoterapi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Online Logoterapi - Online Varoluşçu Analiz

Bu bağlamda özel olarak sunmuş olduğumuz Online Logoterapi hizmetimizden faydalanabilirsiniz:

İster 

... psikolojik konulardan konuşmak isteyin

... isterse bazı şeyleri temelden değiştirmek isteyin,

... veya "büyük" bir probleminiz olsun.  O zaman, birlikte en azından "küçük" bir çözüm yaratabiliriz,

... bu da, açığa kavuşturmak istediğiniz konularda size yardımcı olacaktır,

... zor anlarında insanın bir desteğe, bir yol arkadaşına ihtiyacı vardır,

... yüreğinizde taşıdığınız her ne olursa olsun,

tüm kaygı ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sorunun ne olduğunu birlikte analiz edelim ve "hedefimizin" ne olabileceğini düşünelim. Ne yönde ilerleyebileceğinizi ve nasıl ilerlemek istediğinizi beraber tespit edelim! Her zaman, farklı ve değişik yollar mevcuttur. Kendi içinize kapanmayın aksine, kendinizi ideal şekilde geliştirebilmeli ve eksiklerinizi tamamlamalısınız. Bizim açımızdan, her görüşme oldukça kişisel ve kendine özeldir. Aynı sizin gibi, kendine özel ve eşsiz. Burada, hiçbir şey sizden daha önemli değildir. Tek önemli olan sadece sizsiniz ve geçmişinizde yaşananlar, bugününüz ve geleceğinizdir...

Online Terapinin sağladığı faydalar - Online Logoterapi - Online Psikoterapi

İnsanların karşı karşıya oturup yüz yüze kurduğu iletişim elbette çok daha farklıdır. Ancak sadece bundan ötürü online danışmanlığın yoğunluğunun veya kapsamının daha az olduğu söylenemez. Online Logoterapi mesafeleri aşmada sağladığı avantaj ortadadır.  Dışarıda beklemek zorunda kalmadan, her yerden ve her gün - hatta akşam saatlerinde bile - huzur içerisinde kolayca ulaşarak taleplerinizi, durumunuzu veya isteklerinizi yazabilirsiniz. Aynı zamanda, yazılarınızı anonim koruması altında paylaşabilirsiniz. Bu sayede, düşüncelerinizi düzenleyebilir ve bunları maddeler halinde yazıya dökebilirsiniz. Bu durumun daha fazla açıklık ve rahatlama sağladığını muhtemelen hissedecekseniz.

Online Logoterapi ile anonim olmak

Online Logoterapi hizmetini kendi isminizi belirtmeden de alabilirsiniz. Bu durum,  istediğiniz anonimliği size sağlayacaktır.

Online Logoterapi ile zaman ve yer açısından bağımsızlık.

Hem her zaman hem de oturduğunuz yerden online logoterapi hizmeti alabilirsiniz. Türkiye’de, Almanya’da, Amerika’da veya Afrika’da bile yaşıyor olabilirsiniz, yaşadığınız yer online logoterapi hizmeti almanıza artık hiçbir engel oluşturmayacak.

Online Logoterapi ile zamandan tasarruf

Online Logoterapi hizmeti almak için en uygun yer ve zamanı kendiniz belirleyin.

İş saatlerine bağlı olmayacaksınız, gitme gelme telaşı yok, park yeri bulma sorunu yok. Online Logoterapi sonrası elde edilen neticeleri, şahsen ve yoğun bir şekilde değerlendirebilirsiniz. 

Daha fazla online logoterapi hizmeti almak isteyip istemediğinize, her zaman yeniden karar verebilirsiniz.

Online Logoterapi ile masraftan tasarruf

Zamanın yanı sıra sanal dünyanın dışında seyahat masrafı gibi diğer masraflardan da tasarruf edeceksiniz. 

Online Logoterapi ile gizlilik ve mahremiyet

Online Logoterapi teklifimiz, kesin ve mutlak gizlilik ilkesi dayanır. Talep ederseniz daha önce belirtilmiş olduğumuz gibi online logoterapi hizmetini anonim koruması altında alabilirsiniz. Her şey, mahremiyet ve gizlilik çerçevesinde yürütülecektir. Bilgileriniz, inceleme için asla üçüncü kişilere verilmeyecektir. Prensip olarak bu gizlilik taahhüdü, yürüttüğümüz hizmet kapsamında sizden öğrenmiş olduğumuz tüm mesleki ve kişisel bilgiler için geçerlidir. Bir Logoterapist'in gizlilik yükümlülüğü, danışma hizmeti alan ile veren arasında tam güvene dayanmaktadır. Bir insan, yaşadıklarını, duygularını, düşünlerini ve hareket tarzına ilişin bilgilerini ancak verdiği bilgilerin güvenle saklanacağından emin olursa bir danışmana güvenerek açıklayabilir. Verilen online logoterapi hizmetinden veya içeriğinden sizden başka hiç kimsenin haberdar olmayacağından emin olabilirsiniz.

Online Logoterapi nasıl yapılıyor?

Online Logoterapi oldukça basit bir şekilde gerçekleştiriliyor:

1.) Online Logoterapi hizmeti almak istediğinize dair 05445444060 numaralı telefon üzerinden ister arayarak ister WhatsApp mesaj yoluyla kayıt oluşturabilir ve online logoterapi ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Almanya ve diğer yurt dışı ülkelerden online logoterapi hizmeti almak isteyenler 00905445444060 nolu numaradan WhatsApp üzerinden bize ulaşabilir.

2.) Tercihiniz üzere Online Logoterapi'yi SKYPE ya da WhatsApp üzerinden gerçekleştiriyoruz.

3.) Ödeme işlemi yapabilmeniz için IBAN Hesap numaramızı gönderiyoruz. Tarih ve Saati birlikte belirliyoruz. SKYPE ya da WhatsApp üzerinden Online Logoterapi hizmetine başlıyoruz.

Online Logoterapi ile

  • Online Psikoterapi
  • Online Evlilik Terapisi
  • Online Çift Terapisi
  • Online Cinsel Terapi
  • Online Bireysel Terapi

gibi hizmetlerden SKYPE ya da WhatsApp üzerinden Online Logoterapi den faydalanabilirsiniz. 

Logoterapi Enstitüsü Türkiye İzmir'de yüz yüze seanslar vermektedir. Bunun haricinden Dünya'nın neresinde yaşıyorsanız yaşayın Online LogoterapiOnline Cinsel TerapiOnline Psikoterapi ya da Online Psikolojik Danışmanlık ile SKYPE ya da WhatsApp üzerinden seanslara katılabilirsiniz. 

Abdullah ÖZER
Sosyal Çalışmacı, Bilim Uzmanı (Klinik Psikoloji), Aile Danışmanı

Ebru ÖZER
Uzman Psikolog, Felsefeci, Aile Danışmanı

Logoterapi ve Varoluşçu Analiz'de kullanılan ve her terapi çalışmalarınıza entegre edebilecek olduğunuz Focusing Terapi eğitimi için: www.focusingterapi.com

Logotherapy Institute Turkey