Logoterapi & Varoluşçu Analiz Hizmeti Hakkında Bilgiler

Logoterapi'de öncelikle sizinle bir ilk görüşme yapılmaktadır. Buna ön görüşme de denir. Bu ilk görüşme sırasında, sizinle birlikte ortaklaşa karar alarak ilk randevu tarihi belirlenmektedir. İlk randevu danışmanlık hizmetinin içeriğine ilişkin kararlar almak için temel oluşturmaktadır. Sonrasında ilerleyen süreçte ihtiyaç ve isteklerinize bağlı olarak Logoterapi görüşmeleri devam etmektedir. Görüşmeler kişisel ve anlam odaklı olduğu için görüşme sayısı ve sıklığı ile ilgili kesin bir ifade kullanmak mümkün değildir. Logoterapi ve Varoluşçu Analiz hizmetlerinin ücretlendirilmesine ilişkin bilgiler kurumumuzdan öğrenebilirsiniz.

Online Logoterapi ve Varoluşçu Analiz Hakkında Bilgiler

Gewissen Logoterapi Enstitüsü Türkiye ekibi olarak Türkiye İzmir'de yüz yüze seanslar vermektedir. Bunun haricinden Dünya'nın neresinde yaşıyorsanız yaşayın Online Terapi ile seanslara katılabilirsiniz. Bunun için Online Logoterapi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Randevu talebi

Logoterapi hizmeti almak için lütfen ilk görüşme veya randevu tercihlerinizi ve tarihlerinizi bildiriniz. Randevularınız haftanın belirli bir gününe ve saatine uygun olarak ayarlanmasını isteyebilirsiniz. En geç 20.00’de başlamak kaydıyla akşam saatleri ve hafta sonları da Logoterapi hizmeti alabileceğinizi belirtmek isteriz.

Logoterapi hizmetinin başlangıcında ilk görüşme için bekleme süresi söz konusu olabilmektedir. Ancak kısa bir süre sonrasında size en uygun tarih ve saatte Logoterapi hizmeti sağlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Lütfen ilk görüşme, randevu talebi, randevu programları ve süreç akışları hakkında bilgi almak için +90-544-5444060 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Arama dışında SMSWhatsApp ya da Mail yoluyla da bize ulaşabilirsiniz. Mail: info@psikosentez.com 

Randevu iptali ve değişikliği

Danışmanlık hizmetinin onaylanması sonrasında oluşabilecek randevu iptali ve iade ücret politikası ise şu şekildedir;

Randevu iptali ve değişikliği en geç 48 saat (2 iş günü) öncesine kadar belirtilmesi gerekmektedir. 48 saat öncesine kadar yapılan randevu iptali ve değişikliklerinden ücret talep edilmemektedir.

Logoterapi Eğitim Bilgileri:

Logoterapi ve Varoluşçu Analiz eğitimi için Logoterapi Eğitimi sayfasına bakınız.

Logotherapy Institute Turkey 

Enstitümüz International Association of Logotherapy and Existential Analysis at the Viktor Frankl Institute Vienna tarafından Logoterapi ve Varoluşçu Analiz Eğitimi vermeye, Logoterapi ve Varoluşçu Analiz Terapi uygulamasına, Logoterapi ve Varoluşçu Analiz tanıtımına akredite edilmiştir. (www.viktorfrankl.org)